O nas

PDF
Drukuj
Email

 

 

Organizacja i zapisy:
sanczenko_micha
jagoda

 

Michał Sanczenko 
„San-Chen-Co”
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel.: +48 605 683 525

Łucznik konny i pieszy z pasją do rywalizacji i dużym doświadczeniem na polskich i międzynarodowych zawodach konnych i pieszych (3D). Min. Vice Mistrz Europy 2010, medalista Mistrzostw Świata w Korei (2009 ,2013 i 2014) oraz medalista Zawodów Al Faris 2011 w Jordanii.
 Instruktor jeździectwa oraz instruktor łucznictwa.

Specjalność: ORGANIZACJA IMPREZ I SZKOLEŃ

 


Jagoda Tomaszewska
„Blue”
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel.: +48 507 191 033

Łuczniczka konna i piesza z dużym doświadczeniem organizacyjnym. Od 2010 roku wpsółorganizowała największe zawody łucznictwa konnego w Polsce (m.in. Otwarte Mistrzostwa Europy [EOCHA] w 2011 roku, oraz I etap Pucharu Europy w latach 2014-2016)

Specjalność: ORGANIZACJA IMPREZ I SZKOLEŃ

 

 

 

Zajęcia prowadzą:                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                                                        
choczaj wiewir
ania

Michał Choczaj
„Chodża Bej”


Ciężko doświadczony specjalista od doboru, regulacji i naprawą sprzętu łuczniczego. Łucznik konny i pieszy, instruktor jazdy konnej, interesuje się przede wszystkim odtwarzaniem techniki posługiwania się bronią z konia (głównie oczywiście łukiem, ale też szablą, rohatyną i kałkanem) wedle oryginalnych źródeł historycznych.

Specjalność: ŁUKI

Michał Tomaszewski
„Wiewiór”


Młody, ale uzdolniony instruktor łucznictwa konnego. Łucznictwem zajmuje się od wczesnych lat, kiedy tylko odkrył, że przydomowy ogródek w pełni wystarcza do ustawienia prywatnej strzelnicy. Utalentowany i wielokrotnie nagradzany zawodnik. Od kilku lat niezmiennie plasuje się w czołówce polskich łuczników konnych.


Specjalność: ŁUKI

Anna Sokólska
„Anka”Blondynka z dużym poczuciem humoru i jeszcze większym doświadczeniem w pracy z końmi. Łuczniczka konna i zawodniczka dyscypliny skoków przez przeszkody i ujeżdżenia. Instruktorka jazdy konnej, przodownik turystyki PTTK, sędzia sportowy 3 kl., dowodzi stajnią PSŁK w Supraślu.Specjalność: KONIE

Poprawiony ( piątek, 01 lipca 2016 10:44 )
Najbliższe warsztaty

Terminy zajęć na jesień / zimę 2018 !


Przeżyj przygotę i przygotuj się z nami na sezon 2019!

Zobacz wszystkie  aktualne terminy warsztatów  


fb nasz profil AMM Archery


Zapraszamy!

Aktualności

Zapisz się na Newsletter!

 news_1

Więcej
Miejsce

Nasza firma jest mobilna. Warsztaty organizujemy w całej Polsce, m.in. pod Warszawą, Krakowem,Białymstokiem, Wrocławiem, Olsztynem. Na stałe nasze ośrodki szkoleniowe znajdują się w Borsukówce (k. Białegostoku) oraz w Łomiankach (k. Warszawy).

Więcej